Pátou virtuální procházku městem si zopakujeme v úterý 21. 9. od 17:00 v městském kině!

Prostřednictvím unikátních historických fotografií a videí zavítáme do městského parku nad Jizerou a židovského hřbitova, rozhlédneme se z místní rozhledny okrašlovacího spolku i ze střechy rozestavěné budovy školy Jana Švermy. Zavzpomínáme i na známé vyučující jednotlivých předmětů. Na louce pod školou si usušíme seno a následně se pustíme do výstavby rodinných domů na Vrchlického návrší – zdejším Bubnu a bytové výstavby podniku LIAZ po okrajích sáňkařské dráhy v ulici Pionýrů. Zazpíváme a zahrajeme si v Lidové škole umění v Máchově ulici. Časem proměněnou Poříčskou ulicí, s panelovou výstavbou z konce 80. let 20. století, si následně vyjdeme na procházku na Poříčí k Jizeře.

Váš zájem o předchozí promítání nás velmi těší. Po delší pauze se opět těšíme na společné setkání a věříme, že i tentokrát v hojném počtu!

Vstupenky k dostání přímo na místě, bez rezervace.