Muzeum města Mnichovo Hradiště Vás srdečně zve na předvánoční výstavu ADVENT V KUCHYNI doplněnou o soutěžní přehlídku BETLÉMŮ vyrobených dětmi. K vidění budou i betlémy vytvořené klienty domova Modrý kámen.

V rámci výstavy bude probíhat ochutnávka vánočního cukroví, kterou můžete sami obohatit vlastními donesenými cukrovinkami. Tedy cukroví s sebou!!

Výstavu bude možno navštívit od 2. do 22. 12. 2017 každý den od 9:00 do 15:30. První adventní neděli 3. 12. po rozsvěcení vánočního stromečku bude výstava otevřená až do 18:30.

Přijďte nasát vánoční atmosféru, která panovala v kuchyni našich předků, odneste si kulinářskou inspiraci na svátky a zapojte se do hlasování o nejhezčí betlém! Těšíme se na viděnou

Plakát ke stažení - ZDE