Městské muzeum Vás srdečně zve na autorskou besedu RNDr. Dominika Rubáše ve středu 7. 2. 2018 od 17,30 hod ve volnočasovém centru v Mnichově Hradišti - při které nám představí svou nově vydanou knihu pojednávající o krajině malebného Podještědí, a to prostřednictvím promítání fotografií, v samotné knize jich je přes 800 a většinu pořídil svým objektivem sám autor knihy. Nebude chybět ani odborné seznámení se s bohatými geologickými zajímavostmi a přírodními klenoty krajiny Podještědí, kraje skal, jeskyní, památných stromů a domova chráněných druhů rostlin a živočichů.

Přijďte si připomenout či poznat nová místa v blízkém okolí našeho města, rozšiřte své vědomosti a načerpejte inspiraci pro své cesty - na vzniku nových naučných stezek se autor knihy jako geolog Geoparku Ralsko podílí, své získané vědomosti předává veřejnosti prostřednictvím publikací a přednášek, těm nejmladším pak v rámci své učitelské profese na Základní škole v Nechálově. Knihu ‚‚Přírodní klenoty Podještědí‘‘ si bude možné na místě zakoupit. Vstup zdarma.Těšíme se na společné setkání.

Místo konání: Volnočasové centrum Mnichovo Hradiště, Zámecká 744, 295 01 Mnichovo Hradiště