Tak jako v minulých letech čeká návštěvníky a příznivce našeho muzea bohatý program, jemuž v letošním roce bude dominovat připomínka 150. výročí Prusko-rakouského válečného tažení, které prošlo i naším městem. Mladší generaci pak jistě zaujme výstava mapující počátky počítačů a výpočetní techniky zpřístupněná v letních měsících. Pro širokou veřejnost připravujeme i v letošním roce zajímavé přednášky, promítání filmových dokumentů nebo například výstavu významného regionálního malíře Jaroslava Korčáka. Na konci května pak bude naše muzeum hostit konferenci k výročí sesuvu půdy ve Dneboze, od něhož letos uplyne 90. let. S přípravami našich akcí jsme již začali a těšíme se na jaře opět naviděnou...

002 program 2016