Historii města píší životy jeho občanů ...

Dejme společně vlastním vzpomínkám reálnou podobu, zachyťme a uchovejme tak všednodennost života v našem městě a jeho blízkém okolí, v období tzv. normalizace, pro příští generace – v rámci dotazníku Muzea města Mnichovo Hradiště, který jsme pro Vás připravili jako pokračování úspěšné výstavy ‚‚Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech‘‘ a také jako příspěvek k oslavám 100. výročí naší republiky. Dotazník je anonymní, uvedení jména a případně dalších osobních údajů je zcela na Vás! Vyzvednout si či jej následně odevzdat můžete v Městském informačním centru v budově Klubu na náměstí, v městské knihovně, v trafice paní Šosvaldové či přímo v městském muzeu ve 2. patře státního zámku. Druhou možností bude vyplnění online dotazníku, o kterém budeme v brzké době informovat, následně jej naleznete na webových a facebookových stránkách městského muzea.

Vyplněné dotazníky budou uloženy v muzejním archivu a budou sloužit jako pramenný materiál studentům a badatelům v letech budoucích. Věříme, že tak, jako nás dnes zajímá, jak se v našem městě žilo v dobách minulých, bude toto téma zajímat i příští generace. Zanechme jim tedy co nejbohatší svědectví!

Děkujeme za Vaši aktivní účast, ochotu a pravdivé vyplnění dotazníku.