Tento víkend - již naposledy - Vás opět zveme na promítání krátkých videí z Mnichova Hradiště a okolí pohledem doby 70. a 80. let v režii pana Rainharda Horna, Československé televize a našeho archivu u šálku horké kávy či čaje v rámci probíhající výstavy ,,Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech"  vždy od 9 do 16 hod, každou půlhodinu :-)

Na programu bude mimo jiné.: Tradiční motokrosový závod v Dolcích, Annenská pouť a mírové slavnosti v letním kině, Dokument akce Z v Hradišti a v Bakově, prvomájová slavnost, oslavy 700 let města, Komárovský rybník u Branžeže a další ... neváhejte program doplnit o Vaše vlastní video záběry či fotografie z této doby - předem děkujeme.

Přijďte si prohlédnout výstavu fotografií, dobových předmětů a výrobků oživenou o audiovizuální projekci, prostřednictvím připravené plazmové televize. K dispozici bude samozřejmě i celá expozice městského muzea. Těšíme se na viděnou.
Výstava je otevřena denně od 9 do 16 hod, do konce října.