Upozorňujeme naše stále návštěvníky i výletníky na novinky v našem prodeji. Vhodnou upomínkou na naše město i muzeum jsou od nynějška reprinty slavných pohlednic „Mnichovo Hradiště budoucnosti“ a „Nachmelený pozdrav z Mnichova Hradiště“, které si můžete z našeho muzea odnést každou za 7 Kč.

Milovníci regionální vlastivědy by neměli opomenout zakoupit knížku bývalého studenta zdejšího gymnázia Dominika Rubáše Prameny a studánky v Podještědí. Chvilku s poezií si pak můžete vychutnat s novou květnovou sbírkou pana učitele Brože ze Lhotic, kterou nazval Šeříky, voňte do ticha. K mání je nově i sborník historických prací vydaný u příležitosti 900. výročí obce Sezemice. Sběratele suvenýrů pak jistě potěší magnetky s motivy našeho města i okolí.