Minulý týden se dveře našeho muzea otevřely během tradičního programu Adventní muzejní noc. Všechny tajemné postavy shromážděné na naší výstavě během jednoho večera ožily a návštěvníci se ocitli na českém venkově před 100 lety. A byla to skutečně zajímavá podívaná. Během prohlídky zažili návštěvníci tradiční Kateřinskou zábavu, setkali se s Barborou, Lucií, Ambrožem, děti musely povědět básničky Mikulášovi s čertem a andělem a u předávání dárků u vánočního stromečku nás přepadla tajemná Perchta. Naši muzejní noc vidělo na 120 návštěvníků a všichni včetně účinkujících si náš program řádně užili. Velký dík patří zejména všem účinkujícím z folklórního souboru Furiant a všem, co nám každý rok s realizací našich programů nezištně pomáhají! Že Vám návštěva naší muzejní noci nevyšla? Nevadí. Podívejte se na fotogalerii nebo rovnou navštivte naši adventní výstavu otevřenou každý den až do 22. 12.