Nová výstava v městském muzeu udělá radost zejména milovníkům umění, ale nejen jim. Na své si přijde každý, kdo si oblíbil krajinu okolí našeho města. Na výstavě, jejíž vernisáž proběhne v městském muzeu v pátek 9. září v 17 hodin, budou představeny především olejomalby, ale také kresby a další výtvarné techniky dvou autorů: Jaroslava Korčáka a Jaroslava Procházky. Kromě motivů z Českého ráje návštěvníky jistě potěší také scenérie Vysokých Tater i jiné přírodní náměty. Díla obou autorů jsou početně zastoupena a již nyní můžeme prozradit, že se zdaleka nevešla do klasických výstavních prostor a bylo třeba upravit i prostory stálé expozice, které byly obrazy vhodně doplněny. Výstavu zahájí pan Jaroslav Koloc, připraveno je i hudební vystoupení Jaroslava Procházky. Přijďte se podívat i Vy, vystavené obrazy vás určitě osloví a zaujmou.