Městské muzeum Mnichovo Hradiště Vás zve na retro výstavu Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech.

Výstavu lze shlédnout KAŽDÝ DEN od 9 do 16 hod - pouze však již jen do 31. 10. 2017!

K vidění je přes tisíc dobových fotografií zachycujících slasti i strasti života v našem městě před čtyřiceti lety. Kultura, sport, společenské akce, tehdejší podoba a výstavba města, ale samozřejmě i všudypřítomná politika a agitace. Expozici doplňují předměty každodenní potřeby včetně krátkých video záběrů pana Reinharda Horna, které připomenou a navodí dobovou atmosféru - mj.: Tradiční motokrosový závod v Dolcích, Annenská pouť a Mírové slavnosti v Letním kině, Dokument akce Z v Hradišti a v Bakově, prvomájová slavnost, oslavy 700 let města, Komárovský rybník u Branžeže a další. Těšíme se na viděnou.