Výstava Horolezci Českého ráje ve fotografiích a videích PhDr. Karla Vlčka končí! A to již v neděli 27. června.

Využijte těchto posledních dnů k její návštěvě - každý den 9-16 (mimo pondělí) i o víkendech! Otevřeno je i přes poledne!

Čeká na Vás na 80 velkoformátových fotografií z doby 70. - 80. let 20. století ze skalních měst Českého ráje, plných známých tváří a jmen horolezeckých legend - mj. výstupy Josefa Rakoncaje, Štefana Pišty Berežného, Vladimíra Chrousta Procházky ml., či přeskoky Petra Prachtela.

Včetně krátkých unikátních filmů i z let 60tých - například výstup Údolkou na Kapelníka.

Výstavu doplňuje dobové vybavení potřebné pro lezení na písku či originály prvních vrcholových knížek z různých skalních věží Českého ráje, včetně zápisů od samotného Josefa Smítky aj.

Vstupenka na výstavu 40 / 20 Kč platí i pro všechny ostatní stálé expozice muzea!