Jedinečná výstava věnovaná městu Mnichovo Hradiště!
kde: Muzeum města Mnichovo Hradiště
[výstava]
Plné vstupné.: 30,-Kč
Snížené vstupné.: 15,-Kč
Lístek na výstavu je platný pro celou expozici Muzea.
100 let hračky v českých zemích, je název výstavy, kterou můžete navštívit od 1. června do konce prázdnin v Mnichovohradišťském muzeu.
Výstava je připravena ve spolupráci s Muzeem hraček v Rychnově nad Kněžnou, většina vystavených exponátů pochází se soukromých sbírek. Takže pokud si chcete zavzpomínat a potěšit se pohledem na staré panenky, kočárky, pokojíčky, ale také medvídky, koníky, autíčka či společenské hry, s nimiž jste si hráli vy, vaši rodiče nebo i vaše děti, přijďte se podívat.
Otevřeno bude denně od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin. Pro děti je připravena malá herna, kde se bude stavět, malovat a tvořit.
Vždy jeden den v měsíci, a to 11. června, 22. července a 19. srpna, si děti i dospělí budou moci z připraveného materiálu celý den vyrábět jednoduché dřevěné hračky. Dílničky povedou členové klubu Jednoty bratrské, z jejichž prací určitě znáte např. model zámku či dřevěný betlém se známými hradišťskými postavami.Těšíme se na viděnou!
Jedinečná výstava věnovaná městu Mnichovo Hradiště!
Neuvedeno
Ing. Jiří Kurzveil
Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
Rezervace a více info:
recepce@resort-raj-srbsko.cz
482 423 100
Vernisáž výstavy v pátek 12. září od 17:00.
Těšit se můžete na kapely Sebastian, Luboš Odháněl a W.I.X., GMH, Sací bagři a No Talent, vozy LIAZ, program pro děti, jarmark, občerstvení i prezentaci místních spolků a řemeslníků. Užijte si den plný zábavy, hudby a sousedské pohody!
150 Kč (české titulky)
Příběh rodiny Crowleových se uzavírá, přicházejí změny, se kterými je třeba se vyrovnat.
Neuvedeno
Koncert Sebastiana v rámci Sousedské slavnosti
140 Kč (český dabing)
Dobrodružství dívky Lilo a mimozemského tvorečka Stitcha, který sice vypadá roztomile, ale zdání velmi klame…