ADVENT V KUCHYNI a VÝSTAVA VÁNOČNÍCH BETLÉMŮ

02.12.2017 (So) 09:00
Kontakt: Muzeum města Mnichovo Hradiště
V rámci výstavy bude probíhat ochutnávka vánočního cukroví, kterou můžete sami obohatit vlastními donesenými cukrovinkami. Tedy cukroví s sebou!! Výstavu bude možno navštívit od 2. do 22. 12. 2017 každý den od 9:00 do 15:30. V sobotu 2. 12. se navíc můžete zúčastnit vánočních dílniček s paní Janou Havlíkovou. První adventní neděli 3. 12. po rozsvěcení vánočního stromečku bude výstava otevřená až do 18:30. Přijďte nasát vánoční atmosféru, která panovala v kuchyni našich předků, odneste si kulinářskou inspiraci na svátky a zapojte se do hlasování o nejhezčí betlém!