Jedinečná výstava věnovaná městu Mnichovo Hradiště!
kde: Muzeum města Mnichovo Hradiště
[výstava]
Přednáška s obrazovou prezentací Vás zavede do světa božích muk, křížů, soch svatých a dalších drobných sakrálních památek, které dotvářejí krajinu Mnichova Hradiště a jeho okolí. Dozvíte se více o jejich historii, významu i současném stavu. Přijďte se dozvědět více o těchto jedinečných prvcích naší kulturní krajiny!
Městské muzeum Vás srdečně zve na přednášku Mgr. Jany Brůžkové s názvem Drobné sakrální památky, která se uskuteční v úterý 15. dubna 2025 od 17:00 v nově zrekonstruovaném sále KLUBu s.r.o., Masarykovo náměstí čp. 299. Do sálu je v případě potřeby zajištěn i bezbariérový přístup v podobě výtahu. Vstupné na akci je 100 Kč.
Přednáška s obrazovou prezentací vás zavede do světa božích muk, křížů, soch svatých a dalších drobných sakrálních památek, které dotvářejí krajinu Mnichova Hradiště a jeho okolí. Dozvíte se více o jejich historii, významu i současném stavu.
Součástí přednášky bude přehled drobných sakrálních památek ve farnosti Mnichovo Hradiště, která zahrnuje nejen samotné město Mnichovo Hradiště, ale také obce Bílou Hlínu, Habr, Hněvousice, Honsob, Hoškovice, Mohelnici nad Jizerou, Klášter Hradiště nad Jizerou, Sychrov, Ptýrov, Ptýrovec, Dolní a Horní Bukovinu, Maníkovice, Podhoru, a Podolí.
Přijďte se dozvědět více o těchto jedinečných prvcích naší kulturní krajiny.
Jedinečná výstava věnovaná městu Mnichovo Hradiště!
Otevřeno ve všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, sobota 9 - 12.
Vstup zdarma.
Otevřeno ve všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, sobota 9 - 12.
Vstup zdarma.
Neuvedeno
150 Kč (český dabing)
Film z prostředí formule 1 je o soupeření mezi závodníky a vzrušení z rychlosti a stálého nebezpečí. Film se natáčel na skutečných závodních okruzích a na jeho tvorbě se podíleli i jezdci formule 1, což mu dodává nebývalou autenticitu.
160 Kč (český dabing)
V předchozím díle se zdálo, že lidé a dinosauři budou na Zemi žít společně. Ještěři ale opět vymírají a vědci potřebují vzorky jejich krve pro lékařské účely.
Hledáme děti, ženy a muže všech věkových kategorií na natáčení české letní komedie Dovolená v Českém ráji.
Cena 120 Kč
Cena 120 Kč