MUZEJNÍ NOC 2019 - Skrytá místa Mnichova Hradiště II

10.05.2019 (Pá) 17:00

OD 17:00 KAŽDOU PŮLHODINU!

zdarma

Místo: Kino, Sokolovna, Komerční banka, Poliklinika

K 740. výročí Mnichova Hradiště připravilo muzeum podobně jako v loňském roce muzejní noc odkrývající další neznámá místa našeho města. V pátek 10. května od 17 do 22 hodin budou mít účastníci možnost nahlédnout do prostor běžně nepřístupných a málo známých. V kině je čeká mimo jiné návštěva promítací kabiny, v budově polikliniky budou zpřístupněny sklepy a v Komerční bance bude přichystáno překvapení. Prostory vstupu do zdravotního střediska či sál sokolovny se představí v neobvyklé roli. Na všech pěti stanovištích je připraven program, který neznámý prostor přiblíží a oživí. Po celý večer budou mít návštěvníci možnost si vyzkoušet své znalosti z historie s Jednotou bratrskou, jejíž stanoviště bude na dvoře polikliniky.

Tak jako v loňském roce obdrží každý účastník pamětní list, kde si budou moci navštívená místa připomenout. Program na všech místech bude probíhat vždy každou půlhodinu v době od 17 do 22 hodin. Akce je zdarma. Všichni jste srdečně zváni!