MUZEJNÍ NOC 2019 - Skrytá místa Mnichova Hradiště II

10.05.2019 (Pá) 17:00

OD 17:00 KAŽDOU PŮLHODINU!

zdarma

Místo: Kino, Sokolovna, Komerční banka, Poliklinika

K 740. výročí Mnichova Hradiště připravilo muzeum podobně jako v loňském roce muzejní noc odkrývající další neznámá místa našeho města. V pátek 10. května od 17 do 22 hodin budou mít účastníci možnost nahlédnout do prostor běžně nepřístupných a málo známých. V kině je čeká mimo jiné návštěva promítací kabiny, v budově polikliniky budou zpřístupněny sklepy a v Komerční bance bude přichystáno překvapení. Prostory vstupu do zdravotního střediska či sál sokolovny se představí v neobvyklé roli. Na všech pěti stanovištích je připraven program, který neznámý prostor přiblíží a oživí. Po celý večer budou mít návštěvníci možnost si vyzkoušet své znalosti z historie s Jednotou bratrskou, jejíž stanoviště bude na dvoře polikliniky.

Tak jako v loňském roce obdrží každý účastník pamětní list, kde si budou moci navštívená místa připomenout. Program na všech místech bude probíhat vždy každou půlhodinu v době od 17 do 22 hodin. Akce je zdarma. Všichni jste srdečně zváni!

Výstava Rudolf Tvrdý ml. - obrazy

Výstava obrazů mnichovohradišťského rodáka Rudolfa Tvrdého ml.

Vstup volný v době otevřené pokladny Kina Mnichovo Hradiště!

[výstava]
Hexenšus

kde: Městské divadlo Mnichovo Hradiště
[divadlo]
Večer s Dungeons a Dragons
Neuvedeno
kde: Klub dětí a mládeže Mnichovo Hradiště, Masarykovo náměstí 1142, Mnichovo Hradiště 29501
[Hry]
ZRUŠENO PRO NEMOC!!! - Horror Show - Cirkus hrůzy: Artistická skupina Mistral - ZRUŠENO PRO NEMOC!!!

Neobvyklý a neokoukaný cirkus - přijďte!

Špindl 2

60/50 Kč (senioři)

Zasněžené hory jsou stejně jako loni kulisou k různým romantickým dobrodružstvím...

Konzultační hodiny architekta města pro veřejnost

kde: velká zasedací místnost MěÚ
[konzultace s architektem]
Zasedání zastupitelstva města Mnichovo Hradiště

kde: sál KLUBu
[zastupitelstvo města]
25 km/hod

Dva bratři si plní svůj dětský sen - vydávají se na stařičkých mopedech na výlet po Německu.

Můj příběh

Film je inspirován skutečným životním příběhem ženy, která po zklamání v lásce spadne až na úplné dno. Díky neuvěřitelné víře sama v sebe opět nachází štěstí a lásku.

Tajemná zákoutí sametové revoluce - beseda s Michaelem Kocábem

Vstup - zdarma.