MUZEJNÍ RETRO PODVEČER

22.09.2017 (Pá) 17:00

Jednotné vstupné 30,-Kč

Vstupenka na akci platí pro výstavu i celou expozici muzea

Místo: Muzeum města Mnichovo Hradiště, 2. patro státního zámku
Kontakt: Tel: 326 771 001

Již tento pátek 22. 9. od 17 hod. Vás zveme na speciální podvečer v rámci právě probíhající výstavy ,,Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech" a to v Muzeu města Mnichovo Hradiště, tedy ve 2. patře státního zámku. Těšit se můžete na módní přehlídky Hany Vignerové - vždy v 17:00, 18:00, 19:00 a poslední ve 20:00, využít služeb přítomné kadeřnice, která Vám vytvoří stylový účes té doby, a o sladkou tečku večera se postará Cukrárna Za rohem se svými retro zákusky.

Mimo speciálního programu bude samozřejmě po celý večer k dispozici připravená výstava s více než tisícovkou historických fotografií zachycujících slasti i strasti života v našem městě před čtyřiceti lety. Kultura, sport, společenské akce, tehdejší podoba a výstavba města, ale samozřejmě i všudypřítomná politika a agitace. Expozici je doplněna o předměty každodenní potřeby včetně krátkých video záběrů pana Reinharda Horny, které připomenou a navodí dobovou atmosféru.

Navštívit ji můžete do 31. 10. denně od 9 do 16 hod. Těšíme se na viděnou!