Rada Vacátko zasahuje aneb Hříšní lidé města pražského

06.05.2015 (St) 00:00
vstupné 60 Kč
děti 30 Kč
Dvě bohatě vybavené expoziční místnosti představí historii tohoto seriálu doplněnou o kostýmy, rekvizity, ale také historky z natáčení.
Kontakt: Tel: 326 771 001

Líbila se Vám v uplynulých letech naše výstava Zpátky do pohádky nebo Historické cukrárny? I v letošním roce pokračujeme v tradici spolupráce s Letohrádkem Mitrovských v Brně a přinášíme novou zábavnou výstavu pro celou rodinu, která nese název „Rada Vacátko zasahuje aneb Hříšní lidé města pražského“. Dvě bohatě vybavené expoziční místnosti představí historii tohoto seriálu doplněnou o kostýmy, rekvizity, ale také historky z natáčení. Poznat můžete vyšetřovnu rady, interiér továrníkovy vily a nasát atmosféru dob první republiky. Třešničkou na dortu je v naší nové výstavě účast návštěvníků při vyšetřování tajuplné vraždy továrníka. Výstava potrvá od 6. května do 10. září.

Vezměte své děti nebo blízké a přijďte si zkusit, jaké je to býti pravými detektivy. O zábavu bude postaráno…

Plakát s pozvánkou