Sraz a spanilá jízda historických motocyklů

09.06.2018 (So) 11:00

Místo: Ulice V Lípách, Mnichovo Hradiště, v místě konání svatoanenských poutí
Kontakt: Muzeum města Mnichovo Hradiště , V Lípách 148, sídlo ve 2. patře státního zámku, 326 771 001, muzeum@mnhradiste.cz

V sobotu 9. června mezi 11. a 12. hodinou navštíví naše město členové Automotoklubu Bezno na svých historických motocyklech. Více než 50 historických strojů bude možné si prohlédnout v prostoru ulice V Lipách, v místě konání svatoanenských poutí. Důvodem zastavení se i v našem městě je právě probíhající výstava historických velocipedů a cyklistiky obecně v městském muzeu, kterou účastnici srazu navštíví. Komentované prohlídky v prostorách muzea ve 2. patře státního zámku Mnichovo Hradiště můžete při této příležitosti využít také.