Virtuální procházky městem #2

23.04.2019 (Út) 17:00

Místo: Kino Mnichovo Hradiště

Městské muzeum Vás zve na druhou ze série tematických besed a virtuálních procházek po Mnichově Hradišti, připravených k 740. výročí města. První, věnované našemu náměstí, se k naší radosti zúčastnilo téměř 140 občanů. V úterý 23. dubna od 17 hodin v Kině Mnichovo Hradiště prostřednictvím dosud nezveřejněných fotografií i videí zavzpomínáme na to, jak vypadaly ulice Turnovská, Sokolovská, Mírová, Lidická i část města zvaná Habeš včetně přilehlých Dolců v dobách minulých, připomeneme také známé obyvatele těchto míst. Sponzorským darem na propagaci akce přispěla společnost Stavotrans s.r.o.

Vstupné 30 Kč

Vstupenky zakoupíte přímo na místě před začátkem akce bez rezervace.