Virtuální procházky městem #5 - pokračujeme!

22.09.2020 (Út) 17:00

Virtuálně se městem projdeme již po páté!

Místo: Kino Mnichovo Hradiště

Virtuálně se městem projdeme již po páté!

V úterý 22. září od 17:00 v městském kině. Prostřednictvím unikátních historických fotografií a videí zavítáme do městského parku nad Jizerou, židovského hřbitova, rozhlédneme se z místní rozhledny okrašlovacího spolku i ze střechy rozestavěné budovy školy Jana Švermy. Zavzpomínáme i na známé vyučující jednotlivých předmětů. Na louce pod školou si usušíme seno a následně se pustíme do výstavby rodinných domů na Vrchlického návrší – zdejším Bubnu a bytové výstavby podniku LIAZ po okrajích sáňkařské dráhy v ulici Pionýrů. Nejen s žáky si zapějeme a zahrajeme v Lidové škole umění v Máchově ulici i v hudební škole Červových v ulici Svatopluka Čecha. Časem proměněnou Poříčskou ulicí, s panelovou výstavbou z konce 80. let 20. století, si na jedno dojdeme do hostince U Beránka či na něco dobrého do Ottova, resp. Loudova řeznictví. Procházku zakončíme nahlédnutím do první části Boleslavské ulice, dnešní Víta Nejedlého.

Váš zájem o předchozí promítání nás velmi těší. Po zrušeném březnovém promítání a nucené pauze se opět těšíme na společné setkání a věříme, že i tentokrát v hojném počtu!

Vstupenky k dostání přímo na místě, bez rezervace. Na propagaci páté procházky finančně přispěla GEODÉZIE HRADIŠTĚ s.r.o.