Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
kde: Nábytek Honza, Víta Nejedlého 1299, MH
[výstava]
Naše podzimní výzva měla velký ohlas a mnoho lidí z Mnichova Hradiště i okolí ochotně zapůjčilo své rodinné betlémy. Sešla se jich opravdu velká spousta. Ať už se jedná o betlémy vyřezávané, papírové, ze šustí, pečené z těsta či jiných materiálů, rozhodně je co obdivovat a my měli co dělat, abychom pro každý z betlémů našli vhodné místo :)
Muzeum jsme krásně vyzdobili, takže až budete mít chuť nasát tu pravou vánoční atmosféru, neváhejte, vezměte děti a zamiřte k nám do mnichovohradišťského zámku....
Výstava potrvá do 23. 12. 2014
6.12. od 10 do 15 hodin navíc velmi zajímavý doprovodný program pro malé i velké "... Jak se tvoří betlém".
www.facebook.com/events/370099383158682/

Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
Výstava v městském muzeu k připomínce letošního 160. výročí Prusko-rakouské války!
150 Kč (české titulky)
Zoufalá touha po lásce zažene mladého muže do světa nebezpečné magie.
150 Kč
M. Pavlíček oslavil letos 70. narozeniny. Portrét jeho života a tvorby je plný vzpomínek, bilancování i plánů do budoucna.
Od pátku 19. června do neděle 21. června se prostor u dopravního hřiště promění v místo, kde ožijí vzpomínky na slavnou éru legendární značky LIAZ a její úspěchy na Rallye Dakar.
Cena 50 Kč
150 Kč
Pět přátel se vydá na dobrodružnou mořskou plavbu, aby dokázali, že seniorský věk je bezvadný, pokud slouží zdraví. Přijďte na nový film Jana Svěráka!
Přijďte prodávat, nakupovat nebo jen nasát pohodovou atmosféru. Těšit se můžete na rozmanitou nabídku věcí z druhé ruky, kterým můžete dát nový život.
Kontakt pro prodejce:
Lucie Čížková - 723 968 702
160 Kč (český dabing)
Novinka S. Spielberga o odhalení mimozemského života, které má psychologický a společenský dopad na lidstvo, jemuž se zhroutí dosavadní známý svět.