Výstava Vánoce s betlémy

29.12.2014 (Po) 09:00
denně 9-15 hodin
Kontakt: Tel.: 326 771 001

Naše podzimní výzva měla velký ohlas a mnoho lidí z Mnichova Hradiště i okolí ochotně zapůjčilo své rodinné betlémy. Sešla se jich opravdu velká spousta. Ať už se jedná o betlémy vyřezávané, papírové, ze šustí, pečené z těsta či jiných materiálů, rozhodně je co obdivovat a my měli co dělat, abychom pro každý z betlémů našli vhodné místo :)

Muzeum jsme krásně vyzdobili, takže až budete mít chuť nasát tu pravou vánoční atmosféru, neváhejte, vezměte děti a zamiřte k nám do mnichovohradišťského zámku....

Vánoční výstava v muzeu zaznamenala úspěch u dětí i rodičů a bylo by jistě škoda ukončit ji ještě před začátkem Vánoc. Proto jsme se rozhodli, že pro ty, kteří nás nestihli nebo nemohli navštívit v čase adventním, prodlužujeme trvání výstavy ještě ve dnech 29.12., 30.12., 31.12. a 4.1. 2015.

www.facebook.com/events/370099383158682/

Plakát s pozvánkou