Ing. Jiří Kurzveil
Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
kde: Nábytek Honza, Víta Nejedlého 1299, MH
[výstava]
Zahájení výstavy Dlouhé zimní večery - v neděli 2. 12. 2018 mezi 16.-19. hodinou výstava ožije názornými ukázkami vybraných činností našich předků napříč uplnulým stoletím.
Zveme Vás na zahájení výstavy Dlouhé zimní večery - v neděli 2. 12. 2018 mezi 16.-19. hodinou výstava ožije názornými ukázkami vybraných činností našich předků napříč uplynulým stoletím. Mimo jiné pozvání přijala a o své zkušenosti se zpracováním vlny, včetně názorné ukázky práce na kolovrátku, se podělí odbornice, pedagožka na Waldorfské škole v Semilech paní Iva Válková. Názorně předvedeny budou i další vybrané činnosti dlouhých zimních večerů. Občerstvení v podobě horkého nápoje zajištěno!
Ing. Jiří Kurzveil
Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
Neuvedeno
Eva Hrejsemnou a Veronika Podubská
Otevřeno všední dny 8:30 - 12 / 12:30 - 17, v sobotu 9 - 12.
Venkovní panelová výstava volně přístupná každý den od 7:00 do 21:00.
Zábavná samoobslužná Vajíčková stezka v zámeckém parku. Vydejte se po stopách Velikonočních vajíček. ZDARMA
140 Kč (český dabing)
Ve filmu inspirovaném hrami Super Mario Galaxy opět uvidíte instalatéry Maria a Luigiho, kteří musí zabránit některým postavám škodit druhým.
160 Kč
Směsice příběhů plných nadsázky a humoru, třeba i černého. Poznáte mnoho rázovitých postaviček a jejich životní trable i radosti, které možná prožívá řada z nás.
140 Kč (český dabing)
Film ze života bobrů, kteří se rozhodnou povstat proti lidskému útlaku. Hlavní hrdinkou je dívka, která dokáže pochopit svět zvířat a komunikovat s nimi.
vstupné dobrovolné
70 Kč (český dabing)
Británie, 11. století. Lékař, který získal své znalosti v Arábii, se vrací domů do Londýna, aby tu využil své nové znalosti v léčbě lidského těla. Naráží však na předsudky, závist a intriky.