Poznejme společně další skrytá místa našeho města - v pátek 10. května mezi 17. a 22. hodinou, program na každém z nich začíná každou půlhodinu.

K 740. výročí našeho města připravilo městské muzeum ve spolupráci s vedením města, kina a Sokola, podobně jako v loňském roce muzejní noc odkrývající další neznámá místa našeho města. V pátek 10. května od 17 do 22 hodin budou mít účastníci možnost nahlédnout do prostor běžně nepřístupných a málo známých. V Kino Mnichovo Hradiště je čeká mimo jiné návštěva promítací kabiny, v budově polikliniky budou zpřístupněny sklepy a v Komerční bance bude přichystáno překvapení. Prostory vstupu do zdravotního střediska či sál sokolovny TJ SOKOL Mnichovo Hradiště se představí v neobvyklé roli. Na všech pěti stanovištích je připraven program, který neznámý prostor přiblíží a oživí. Po celý večer budou mít návštěvníci možnost si vyzkoušet své znalosti z historie s Jednotou bratrskou, jejíž stanoviště bude na dvoře polikliniky. Tak jako v loňském roce obdrží každý účastník pamětní list, kde si budou moci navštívená místa připomenout. Program na všech místech bude probíhat vždy každou půlhodinu v době od 17 do 22 hodin. Akce je zdarma.