Ve čtvrtek 3. září se od 17 hodin ve výstavních prostorách městského muzea uskutečnila vernisáž aktuální podzimní výstavy obrazů Vladimíra Hraby z Mnichova Hradiště. Svým slovem zúčastněné provedl pan Jaroslav Koloc, o hudební doprovod se postarala klavíristka Magdalena Linková ze Základní umělecké školy v Mnichově Hradišti. Děkujeme za krásný umělecký okamžik a příjemnou atmosféru, kterou se podařilo navodit. Sdílelo ji s námi na 50 přítomných návštěvníků!

Přijďte si prohlédnout i Vy mimo jiné krajinomalby s motivy Českého ráje, Podkrkonoší a Podbezdězí. Vystaveno je na 80 výtvarných děl. Malířovou inspirací jsou vodní hladiny rybníků a v nich zrcadlící se obloha, rozsochaté staré stromy, či podzimní a zimní krajina.

Výstava je otevřena každý den, mimo pondělí, do neděle 1. listopadu 2020, včetně státních svátků ve 2. patře státního zámku Mnichovo Hradiště.

Těšíme se na viděnou!