Poznejme další skrytá místa Mnichova Hradiště při letošním ročníku celostátního Festivalu muzejních nocí!

Letošní Muzejní noc se uskuteční tento pátek 20. května od 17 do 22 hodin. Prosíme využijte celé doby trvání události, program se opakuje po celou dobu na každém místě každou půlhodinu! Pokračujeme v tradici poznávání málo známých míst v našem městě. A kam Vás pozveme tentokrát?

Na radnici si budete moci prohlédnout kanceláře starosty a místostarosty, navštívíte zasedací místnost i zázemí krizového řízení a místního rozhlasu. Dozvíte se zajímavosti o historii budovy a o osobnostech s ní spojených.

Chodíte do divadel či na koncerty? Pojďte se tentokrát s námi podívat do hereckých šaten, technických prostor divadla a na radniční balkónek.

Dalším místem bude hotel U Hroznu a jeho sklepní prostory, znovu ožije bývalý Klášterní sklípek.

Posledním zastavením bude budova dnešní pošty. Zajímat nás bude hlavně zadní trakt domu, dozvíte se, kdy byl dům postaven, co na tomto místě stávalo dříve, kdo zde bydlel a pracoval. Návštěvu zakončíme netradičním pohledem na Mnichovo Hradiště ze střešní terasy.

Na všech místech Vás budou čekat průvodci, dozvíte se řadu zajímavých informací, ale také se pobavíte vtipnými scénkami a čeká vás nejedno překvapení. Program začíná na všech místech v 17 hodin a pokračuje každou půlhodinu až do 22 hodin.

Těšíme se na Vaši účast!