Ve čtvrtek 10. dubna v 17 hodin byla v městském muzeu otevřena výstava LIAZ Mnichovo Hradiště. Vernisáže se zúčastnilo více než 120 lidí, z velké části bývalých zaměstnanců podniku.

Výstavu zahájil dlouholetý pracovník LIAZu Jaroslav Koloc. Ve své řeči mimo jiné zmínil, co pro něho osobně i pro řadu dalších LIAZ znamenal. Vedoucí muzea poté připomněla, jakým způsobem výstava vznikala. Muzeum požádalo při její přípravě o pomoc občany, bývalé zaměstnance a příznivce LIAZu. Řada z nich poskytla zajímavé materiály – fotografie, plakáty, reklamní předměty, a tím pomohla výstavu realizovat. Všem patří velké poděkování. Zvláštní díky patří ing.Vratislavu Švermovi a Karlu Václavíkovi. Výsledky jejich několikaletého úsilí o to, aby LIAZ neupadl v zapomnění, byly pomocí neocenitelnou. Výstava bude v muzeu otevřena do konce června denně kromě pondělí v průběhu dubna od 9 do 15 hodin, v květnu a červnu od 9 do 16 hodin.