Ve středu 10. července bude od 15:40 hodin v rozhlasové stanici ČR region část vysílání věnována reportáži z právě probíhající pohádkové výstavy v městském muzeu.

Ve čtvrtek 4. 7. byla v městském muzeu otevřena výstava Zpátky do pohádky. Návštěvníci mohou obdivovat na šedesát pohádkových kostýmů produkce České televize. K vidění jsou například oděvy z pohádek Lotrando a Zubejda, Ať přiletí čáp, královno, Rumplcimprcamr, Plaváček, Zlatovláska, Krkonošské pohádky nebo třeba O princezně, která ráčkovala. Pěkně naaranžovaným kostýmům dodává pravou pohádkovou atmosféru prostředí zámku. Rodiče se mohou dozvědět různé zákulisní informace z natáčení a dětem jsou k dispozici připravené pracovní listy. Pohádková atmosféra ovládla naše muzeum na celé letní prázdniny. Po dobu trvání této výstavy platí jednotné vstupné 60 Kč. Neváhejte nás navštívit!