Truhlářská dílna pro děti v městském muzeu

23.07.2022 (So) 09:00

První speciální prázdninová truhlářská dílna v expozicích Muzea města Mnichovo Hradiště, ve 2. patře státního zámku!

Přijdťe si vlastnoručně vyrobit originální výrobek ze dřeva od 9 do 16 hodin!

Kontakt: Tel: +420 720 981 281, muzeum@mnhradiste.cz, V Lípách 148, 295 01 Mnichovo Hradiště - 2. patro státního zámku

První prázdninová speciální truhlářská dílna pro děti, jako již tradičně pod vedením členů z místní Jednoty bratrské Mnichovo Hradiště, se uskuteční v sobotu 23. 7. od 9 do 16 hodin, v expozicích Muzea města Mnichovo Hradiště, ve 2. patře státního zámku, při příležitosti aktuální výstavy ‚‚Ten umí to, a ten zas tohle...‘‘

Přijdťe si vlastnoručně vyrobit originální výrobek ze dřeva.

Vstupenka na program platí i na výstavu a do všech stálých expozic muzea!

Jednotné vstupné: 50 Kč