EDIT 26. 7. 2022: Truhlářské dílny v městském muzeu se zúčastnilo více než 100 návštěvníků, druhá prázdninová, poslední, se uskuteční v sobotu 20. srpna! 

Rozhlasová reportáž od Český rozhlas region - Praha a Střední Čechy ZDE  

Interaktivní výstava řemesel s videoprojekcí, představující zdejší kováře, truhláře, bednáře, koláře, kominíky, zedníky, řezníky, pekaře, cukráře, i mlýny v blízkém okolí - končí 31. srpna 2022!

Vážíme si Vašeho hojného zájmu od samého rána, stejně tak ochoty manželů Novákových a celého týmu Jednoty bratrské Mnichovo Hradiště, kteří si jako již tradičně připravili opět originální výrobek ze dřeva pro všechny generace, letos v podobě ptačí budky! 

 

Pozvání: 

První speciální prázdninová truhlářská dílna pro děti, jako již tradičně pod vedením členů z místní Jednoty bratrské Mnichovo Hradiště, se uskuteční v sobotu 23. 7. od 9 do 16 hodin, v expozicích Muzea města Mnichovo Hradiště, ve 2. patře státního zámku, při příležitosti aktuální výstavy ‚‚Ten umí to, a ten zas tohle...‘‘!

Interaktivní výstavu s videoprojekcí a stálou muzejní expozicí je možné zhlédnout od úterý do neděle, od 9 do 16 hodin, a to do 31. srpna 2022 - o výstavě řemesel více ZDE

Přijdťe si vlastnoručně vyrobit originální výrobek ze dřeva. 

Vstupenka na program platí i na výstavu a do všech stálých expozic muzea! Jednotné vstupné: 50 Kč  

Těšíme se na opětovné společné setkání!